SÖK

783 träffaralla sidor inom Kontakter

  • Kontaktcenter

    | Webbsida, Kontakter

    Translation. - Kontaktcenter - Kontaktcenter - Telefon 0503-35000 Telefontider Mån-Fre kl. 07.30-16.00 Besöksadress Torggatan 2 Öppettider Mån-Fre kl. 07.30-16.00 Postadress 544 81 Hjo Hitta hit - Sidansvarig: - Hjo Kommun - Senast ...

  • Lina Eriksson

    | Webbsida, Kontakter

    Lina Eriksson - Lina Eriksson - Rektor - 0503-35335 - lina.eriksson@hjo.se - Sidansvarig: - Ingela Ahlin - Senast ändrad: - 18 mars 2020 - Kontakt - Hjo kommun - Torggatan 2 - 544 81 Hjo - Telefon: 0503-350 00 - Epost: kommunen@hjo.se - Fakturaadress ...

  • Lena Ljungberg

    | Webbsida, Kontakter

    Lena Ljungberg - Lena Ljungberg - Bygglovshandläggare - 0503-350 00 (vx) - Telefontid: Onsdag och torsdag kl. 09.30-12.00. Andra tider kan bokas - gärna via mejl - lena.ljungberg@hjo.se - Andra tider kan bokas - gärna via mejl - Sidansvarig: ...

  • David Versén

    | Webbsida, Kontakter

    David Versén - David Versén - Bygglovshandläggare - 0503-350 00 (vx) - Telefontid: Måndag kl. 09.30-12.00. Andra tider kan bokas - gärna via mejl - david.versen@hjo.se - Andra tider kan bokas - gärna via mejl - Sidansvarig: ...

  • Thomas Lindberg

    | Webbsida, Kontakter

    Thomas Lindberg - Thomas Lindberg - Kanslichef - 0503-35140 - thomas.lindberg@hjo.se - Sidansvarig: - Ingela Ahlin - Senast ändrad: - 18 mars 2020 - Kontakt - Hjo kommun - Torggatan 2 - 544 81 Hjo - Telefon: 0503-350 00 - Epost: kommunen@hjo.se ...

  • Evelina Holmbäck

    | Webbsida, Kontakter

    Evelina Holmbäck - Evelina Holmbäck - Enhetschef Personlig Assistans - 0503-35440 - evelina.holmback@hjo.se - Sidansvarig: - Klara de Boer - Senast ändrad: - 5 juni 2020 - Kontakt - Hjo kommun - Torggatan 2 - 544 81 Hjo - Telefon: 0503-350 ...

  • Erika Lundberg

    | Webbsida, Kontakter

    Erika Lundberg - Erika Lundberg - Förskolechef/Rektor - 0503-35178 - erika.lundberg@hjo.se - Sidansvarig: - Ingela Ahlin - Senast ändrad: - 18 mars 2020 - Kontakt - Hjo kommun - Torggatan 2 - 544 81 Hjo - Telefon: 0503-350 00 - Epost: kommunen@hjo.se ...

  • Mattias Persson

    | Webbsida, Kontakter

    Mattias Persson - Mattias Persson - Fritidsutvecklare - 0503-35456 - mattias.persson@hjo.se - Sidansvarig: - Ingela Ahlin - Senast ändrad: - 18 mars 2020 - Kontakt - Hjo kommun - Torggatan 2 - 544 81 Hjo - Telefon: 0503-350 00 - Epost: kommunen@hjo.se ...

  • Annika Eclund

    | Webbsida, Kontakter

    Annika Eclund - Annika Eclund - Utvecklingschef/Elevhälsochef - 0503-35142 - annika.eclund@hjo.se - Sidansvarig: - Ingela Ahlin - Senast ändrad: - 18 mars 2020 - Kontakt - Hjo kommun - Torggatan 2 - 544 81 Hjo - Telefon: 0503-350 00 - Epost: ...

  • Mari-Louise Brage

    | Webbsida, Kontakter

    Mari-Louise Brage - Mari-Louise Brage - Skolchef - 0503-35181 - mari-louise.brage@hjo.se - Sidansvarig: - Christina Gran - Senast ändrad: - 14 maj 2020 - Kontakt - Hjo kommun - Torggatan 2 - 544 81 Hjo - Telefon: 0503-350 00 - Epost: kommunen@hjo.se ...